Poznajmy się!

Konsultant i coach biznesowy

Jestem doświadczonym doradcą, mentorem i coachem biznesowym. Współpracuję bezpośrednio z właścicielami firm i kadrą kierowniczą przy opracowywaniu strategii biznesowych, identyfikowaniu potrzeb marketingowych i rozwijaniu umiejętności niezbędnych do prowadzenia firmy. Moje kompetencje potwierdza dyplom Executive MBA, certyfikaty Trenera Biznesu i Coacha ICF, a od grudnia 2019 Znak Jakości Małopolskich Standardów Edukacyjno-Szkoleniowych MSUES. Ten ostatni uprawnia moja firmę do świadczenia usług dofinansowanych ze środków pomocowych. Pełną ofertę firmy RMCK można znaleźć na stronie Baza Usług Rozwojowych prowadzonej przez PARP.
Zapraszam do współpracy!

Jako mentor i coach towarzyszyłem młodym przedsiębiorcom w kreowaniu i realizacji pomysłów na biznes, a w ramach międzynarodowego projektu Commercialise wspierałem naukowców w komercjalizacji wyników ich badań.

Jako członek zarządu i dyrektor handlowy firm technologicznych zdobywałem  doświadczenie we wprowadzaniu innowacyjnych produktów na międzynarodowe rynki.

Usługi

co oferuję?

business coaching

wspieram przedsiębiorców w przenoszeniu ich firmy z miejsca gdzie jest obecnie do miejsca, w którym chcieliby ją widzieć

business consulting

po analizie stanu obecnego dokonuję diagnozy i wskazuję opcje rozwiązań i pomagam w ich wdrażaniu

szkolenia biznesOwe

kluczem jest określenie potrzeb i opracowanie szkolenia szytego na miarę, ale także ewaluacja i sprawdzenie efektów

zadzwoń lub napisz!

KONTAKT