Dzięki inwestycjom w szkolenia, zapewniasz pracownikom rozwój, wzrost kompetencji, budujesz lojalność i dajesz poczucie satysfakcji z pracy.

Rozwijaj swój biznes,
rozwijając swoich ludzi

3000
godzin przeprowadzonych szkoleń biznesowych
28
i więcej, tematów szkoleń szytych na miarę
98%
zadowolonych klientów i uczestników
8
aktywnie współpracujących trenerów biznesu

Misja

Pragniemy przekazywać nową wiedzę i umiejętności, które pomogą pracownikom uzyskać satysfakcję z lepiej wykonywanej pracy

RMCK - SZKOLENIA BIZNESOWE

WIEDZA I UMIEJĘTNOŚCI

Zdobądź praktyczne narzędzia do zwiększania wydajności organizacji - zaprojektujmy wspólnie najlepsze szkolenie dla Twojego zespołu

Matematyka handlowa

Matematyka handlowa zapewnia tzw. Big View potrzebny do podejmowania ważnych decyzji biznesowych. Nie musisz być księgowym. Wystarczy znać podstawowe równania matematyczne plus, minus, mnożenie, dzielenie i raz na jakiś czas procenty 🙂

Warsztat strategiczny

To warsztat planowania strategicznego którego wynikiem będzie ustalenie wspólnej wizji, celów i priorytetów, ze szczególnym uwzględnieniem zdolności rozwojowych organizacji. Warsztat jest okazją do zbadania problemów i podzielenia się praktycznymi doświadczeniami na temat tego, co zadziałało, a co nie i dlaczego.

Systemy motywacyjne

Dlaczego ludzie robią rzeczy, które robią? To dlatego, że na ich zachowanie wpływa wiele czynników, które ich motywują. Kiedy do określonego celu jest dołączona zachęta, pracownik jest bardziej zmotywowana do osiągnięcia celu. Jednym z fundamentalnych równań w całej psychologii jest: Zdolność x Motywacja = Wydajność.

CO MÓWIĄ KLIENCI?

„Pan Robert posiada dużą wiedzę z zakresu zarządzania i marketingu. Jego wsparcie doradcze pozwala spojrzeć na własną firmę często z nowego punktu widzenia, oraz pomóc w jej lepszym ukierunkowaniu.”

Social Beauty

„Bardzo rzeczowe i profesjonalne podejście do poruszanych zagadnień. Duża wiedza Pana Roberta z szeroko pojętej sprzedaży, oraz organizacji firmy.”

Ponieważ zasługujesz na możliwość rozwoju