OFERTA

 

Swoją ofertę kierujemy szczególnie do tych przedsiębiorców, którzy za priorytet stawiają sobie efektywne zarządzanie i świadome wykorzystywanie mechanizmów rynkowych

 

 

Business developmento usługa dla Klientów, właścicieli i zarzadów firm, którzy stanęli przed wyzwaniem przedefiniowania pozycji rynkowej przedsiębiorstwa. Wykorzystując nowoczesne narzędzia modelowania i wizualizacji biznesu, wspólnie opracowujemy koncepcję skutecznego dostarczenia oczekiwanych przez klientów wartości.

* * *

Usługa analizy marketingowej obejmuje elementy takie jak badanie szans rynkowych nowych koncepcji produktów i usług, identyfikację grup docelowych, optymalizację cech produktów pod kątem oczekiwań grupy docelowej, badanie efektywności kampanii reklamowych, badania popytu i elastyczności cenowej, badania wizerunku marek i produktów, badanie opinii i preferencji resellerów etc.

* * *

 Promocjaopracowanie planu, wdrożenie i analiza efektów

 Aby opracować skuteczny program działań promocyjnych należy odpowiedzieć sobie na kilka pytań:
> Kto jest odbiorcą naszych działań promocyjnych?
> Jaki konkretny produkt, usługę, informację chcemy wypromować?
> Poprzez zastosowanie jakich form i środków?
> Jaki powinien być optymalny budżet?

* * *

 Business coaching – przeszedł z etapu mody do etapu praktyki. Liderzy organizacji zrozumieli jaka to cenna dziedzina wiedzy i coraz częściej dodają „zdolność inspirowania innych do rozwoju ” do stale rosnącej listy umiejętności, których wymagają od swoich menedżerów. W teorii wiadomo, że coaching oznacza lepszy, bardziej efektywny rozwój kadry, ale w rzeczywistości, niewielu wie na czym ten proces tak naprawdę polega.