OFERTA

 

Ofertę usług doradczych kierujemy szczególnie do tych przedsiębiorców, którzy za priorytet stawiają sobie efektywne zarządzanie i świadome wykorzystywanie mechanizmów rynkowych

 

 

Business developmento usługa dla Klientów, właścicieli i zarządów firm, którzy stanęli przed wyzwaniem przedefiniowania pozycji rynkowej przedsiębiorstwa. Wykorzystując nowoczesne narzędzia modelowania i wizualizacji biznesu, wspólnie opracowujemy koncepcję skutecznego dostarczenia oczekiwanych przez klientów wartości. W ramach tej oferty doradztwo dotyczy najczęściej obszaru core biznesu, finansów i marketingu. Często przybiera formę warsztatów kreatywnych. Oferta doradztwa jest zawsze poprzedzona diagnozą potrzeb doradczych, a na  życzenie klienta profesjonaliści przeprowadzą audyt kończący się raportem. Zobacz jak wygląda procedura i wg jakich zasad realizujemy usługi doradcze.

Pobierz dokument w formacie pdf 

* * *

Oferta analizy marketingowej obejmuje elementy takie jak badanie szans rynkowych nowych koncepcji produktów i usług, identyfikację grup docelowych, optymalizację cech produktów pod kątem oczekiwań grupy docelowej, badanie efektywności kampanii reklamowych, badania popytu i elastyczności cenowej, badania wizerunku marek i produktów, badanie opinii i preferencji resellerów etc.

* * *

Coach wspiera właściciela firmy w prowadzeniu firmy, pomagając mu naświetlić wizję firmy i dopasować ją do jego osobistych celów. Coaching biznesowy jest procesem wykorzystywanym do przeniesienia firmy z miejsca, w którym jest obecnie, do miejsca, w którym chce ją widzieć właściciel firmy. Po wyjaśnieniu, dokąd właściciel firmy chciałby doprowadzić działalność, Coach biznesowy pomoże ustalić i spriorytezować cele oraz wybrać strategie potrzebne firmie aby się do nich zbliżyć. Coach będzie spotykał się z właścicielem firmy regularnie, co tydzień lub co miesiąc, aby dotrzymać kroku zobowiązaniom podjętym podczas poprzedniej sesji coachingowej.

* * *

Cenimy sobie feedback. Dzięki niemu jesteśmy w stanie ciągle podnosić poziom oferowanych usług doradczych. Byłeś naszym klientem? Oceń zrealizowaną usługę. Wejdź na stronę i dodaj swoją opinię.

Jeśli zrealizowana usługa nie spełniła Twoich oczekiwań możesz zgłosić reklamację zgodnie z procedurą opisaną w dokumencie REKLAMACJA I ZAŻALENIA NA REALIZACJĘ USŁUGI ROZWOJOWEJ