GO GLOBAL

Chcesz rozwinąć swój biznes? Chcesz eksportować i eksplorować nowe rynki, ale nie wiesz, od czego zacząć? Już eksportujesz, ale teraz chcesz spojrzeć na nowe możliwości? Czy eksport jest odpowiedni dla Twojej firmy?

Jakie są pułapki? W jaki sposób wybierzesz rynek kraju / krajów do ekspansji? Jaki jest potencjał i bariery wejścia? Wymagane regulacje i zatwierdzenia? Jak wejdziesz na rynek? Jakie jest właściwe podejście marketingowe? Najlepszy sposób wejścia na rynek?

Ile to będzie kosztowało w porównaniu z zyskami? Czy możesz pozyskać dofinansowanie na tego typu działalność? W jakim czasie? Jak wyślesz towary lub będziesz świadczył usługi? Wymagania celne i prawne? Lokalne sposoby prowadzenia działalności gospodarczej? Jak przezwyciężyć problemy językowe? Czy masz wewnętrzne zasoby, czy potrzebujesz wsparcia z zewnątrz? Itd… itd… itd…

Działalność eksportowa może niewątpliwie otworzyć świat możliwości dla Twojej firmy, ale nie jest to proste. W RMCK mamy doświadczenie i wiedzę, które pomogą Ci od początku do końca; od badań rynku, raportów rynkowych, identyfikowania krajów docelowych, analizy konkurencji, opracowywania i wdrażania strategii do strategii rynkowych, planowania marketingowego, rekrutacji personelu lub mianowania dystrybutorów, zakładania wspólnych przedsięwzięć, tymczasowego zarządzania i wielu innych.

Zobacz referencje od klientów, którzy skorzystali z naszych usług:

Umów się już dziś na niezobowiązującą rozmowę